ICAO Federal Aviation Administration Certified Company ISO 9001:2008

 

Продаж загороджувальних вогнів СДЗО-05 в Україні для сутінкової індикації.

Увага! Шановні панове!

На ринку України під виглядом загороджувальних вогнів пропонуються світильники НТУ-07, НТУ-11 та інші. Звертаємо увагу експлуатантів на заздалегідь низьку якість даного виду продукції, яка не проходила жодних випробувань, як загороджувальні вогні та не відповідає вимогам до данного виду обладнання. Нижче наведені фотографії з об'єктів, на яких встановлені світильники НТУ-07, НТУ-11, інші. Приємного перегляду і роздумів, панове! А ви готові ось таким чином забезпечувати безпеку авіаруху?

Невже потрібне повторення кременчуцького інциденту?

Чи не час проявити пильність і принциповість?


ЛІБЕРТІ ІНТЕРНЕШНЛ компанія, заснована в 2001 році і спеціалізується на проектуванні та виробництві авіаційних загороджувальних вогнів низькою, середньої і високої інтенсивності (тип «A», «B» і «C»), а також блоків управління сутінкової світловою індикацією висотних об'єктів і моніторингу їх роботи.


Авіаційні загороджувальні вогні призначені для сутінкового світлового огородження (маркування) висотних об'єктів, а саме:


Висотних будівель;

Телекомунікаційних веж і щогл мобільного зв'язку;

Водонапірних веж;

Димових труб;

Опор ліній високовольтної електропередачі;

градирень;

Баштових кранів.


ПП ЛІБЕРТІ ІНТЕРНЕШНЛ, провідна компанія на ринку України і Східної Європи в галузі проектування та виробництва загороджувальних вогнів низькою, середньої і високої інтенсивності, а також систем керування загороджувальними вогнями.


У нас бездоганна репутація. Пропоновані нами інноваційні рішення, високої якості, розроблялися досвідченими інженерами з глибоким розумінням національних і міжнародних стандартів, норм, вимог і рекомендацій: ICAO і МАК.


Ми пропонуємо різноманітні рішення, допомагаємо виявити фактори невизначеності, сприяємо розумінню технічних і нормативних вимог. Одна з пріоритетних завдань, що стоять перед нами, як організацією, це оптимізація витрат клієнтів на придбання загороджувальних вогнів, а також зниження експлуатаційних витрат клієнтів в майбутньому.


Наша продукція створювалася з урахуванням досвіду кращих фахівців в області телекомунікацій, будівництва, енергетики та авіаційної світлотехніки. Наша мета, надати клієнту ефективні рішення у вигляді сучасного і надійного устаткування, яке буде відповідати всім очікуванням і потребам.


Авіаційні загороджувальні вогні «СДЗО-05», котрі постачаються ЛІБЕРТІ ІНТЕРНЕШНЛ, це результат копіткої праці дружної команди однодумців. Перед тим, як приступити до серійного виробництва, над прототипом нової моделі загороджувального вогню працює команда професіоналів, піддаючи виріб ретельному і всебічному аналізу, враховуючи всі технологічні та ринкові чинники. Наші інженери створюють оптимальну пропозицію, вчинене за своєю суттю і формою.


Пропозиція від нас, це ретельно вивірений маркетинговий хід, що враховує побажання клієнтів, сучасні технічні вимоги, недоробки конкурентів, передовий досвід і технології, поєднується з нашими інноваціями і високим рівнем виконання.


Якість продукції ми підтверджуємо безпрецедентним десятирічним гарантійним терміном на деякі моделі загороджувальних вогнів низької інтенсивності.


Компанія «Ліберті Інтернешнл» пропонує можливість широкого вибору сучасних авіаційних загороджувальних вогнів найвищої якості в привабливому ціновому діапазоні, а також чудовий рівень обслуговування клієнтів.


Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо до довгострокових партнерських відносин. Запрошуємо до вигідного співробітництва торгуючі організації з усіх регіонів країни.


Загороджувальні вогні «СДЗО-05», що постачаються нашим підприємством, добре відомо широкому колу наших клієнтів в СНД.


Якість загороджувальних вогнів «СДЗО-05», оцінено багатьма відомими компаніями, провідними будівельними, телекомунікаційними та електромонтажними організаціями. Нам висловили довіру сотні компаній з різних куточків світу.
Міжнародні стандарти та норми.

International Civil Aviation, Annex ICAO is the international body responsible for drawing up recommendations for the safety of air transport. The Convention on International Civil Aviation, Annex
14 Volume I
"Aerodrome Design and Operations" includes Chapter 6 "visual aids for denoting obstacles" which gives guidance concerning the need to provide safety marking on structures that may be considered to be a hazard to air traffic.
Download "Annex 14 Volume I" (1911.69 KB)

AC 70/7460-1K FAA is the authority in the United States of America responsible for the regulations of aviation light systems. The document AC 70/7460-1K "obstruction marking and lighting" gives guidance concerning the need to provide safety marking on structures that may be considered to be a hazard to air traffic.
Download "AC 70/7460-1K" (2683.65 KB)

G Analytics
разработка сайта веб студия